Zastanawiasz się gdzie obecnie warto pożyczyć pieniądze? Być może potrzebujesz gotówki, ale nie chcesz sięgać po pożyczkę pozabankową i wolisz wybrać tradycyjny kredyt w banku? Jeżeli tak, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Postanowiliśmy się przyjrzeć aktualnym ofertom banków i kredytom w promocji po które możemy sięgnąć.

Sytuacja na rynku kredytowym

W ostatnim roku sytuacja na rynku finansowym w Polsce uległa znacznym zmianom, spowodowanych przez pojawienie się pandemii. To bardzo mocno wpłynęło na sposób oferowanych przez banki produktów. Aktualnie ze względu na bezpieczeństwo praktycznie o wszystkie produkty bankowe możesz zawnioskować całkowicie przez internet. Jest to bardzo wygodne i zostało mocno uproszczone.

Tym samym, nie jest konieczna wizyta w placówce i ręczne podpisywanie umowy, chociaż oczywiście nadal możesz to zrobić. Jednak dużo wygodniej jest skorzystać z oferty online i załatwić wszystkie formalności szybko przez internet. Tym samym jeżeli Twoja zdolność kredytowa okaże się wystarczająca pieniądze zostaną Ci wypłacone błyskawicznie, podobnie jak to czynią firmy pożyczkowe w przypadku szybkich pożyczek przez internet.

Warto zauważyć, że wniosek możesz złożyć z dowolnego miejsca gdzie jesteś oraz o każdej porze dnia czy nocy. Nawet za pośrednictwem smartfona, komputera czy tabletu.

Na co zwrócić uwagę wybierając kredyt?

Przede wszystkim zwróć uwagę na możliwość skorzystania z promocji. Już z definicji otrzymasz korzystniejsze warunki niż w przypadku standardowego produktu. Do istotnych parametrów należą wysokość opłaty przygotowawczej (prowizji), konieczność dokupienia ubezpieczenia kredytu (czy jest wymagane), oprocentowanie kredytu (im niższe tym lepiej).

Obecnie wiele banków oferuje oferty z brakiem prowizji, czy obniżonym oprocentowanie. Pamiętać warto, że każda ulga czyli np. zwolnienie z opłaty przygotowawczej czy niższe oprocentowanie to zaoszczędzone złotówki, które pozostaną w Twoim portfelu.

Banki bardzo zabiegają o każdego klienta, dlatego możesz skorzystać z takiego kredytu w banku w którym jeszcze nie masz żadnego konta itp. Po prostu nie warto się przewiązywać do konkretnej marki, ponieważ u innego pożyczkodawcy oferta kredytu może być dużo tańsza.

Aktualne promocje kredytów

Poniżej przedstawiliśmy aktualne zestawienie kredytów bankowych o które wniosek możesz złożyć przez internet. Oznacza to, że większości przypadków wszystkie formalności załatwisz w parę minut, a decyzja zostanie podjęta bardzo szybko. To wszystko sprawi, że pieniądze zostaną Ci wypłacone przelewem bezpośrednio na Twoje konto bankowe.

Do ulubionych banków wśród naszych klientów należy PKO Bank Polski, Alior Bank oraz BNP Paribas.AdamPozyczka.pl to blog o finansach gdzie także znajdziesz informacje o kredytach, który z pewnościa warto odwiedzić. Dużo ciekawych informacji na temat kredytów, kont osobistych czy oszczędności. Dzięki niemu z pewnością będziesz na bieżąco z czasami trudnym światem finansów!