W jednym miejscu przedstawiamy listę kont bankowych do których oferowane są atrakcyjne promocje. Przeważnie jest to zwrot lub wypłacanie dodatkowego bonusu za spełnienie określonych warunków. Takie warunki nie są skomplikowane, w zależności od oferty może to być konieczność płatności kartą debetową lub wpłacanie wynagrodzenia na konto.

Dzięki dobrej promocji wraz z atrakcyjnym kontem możesz zyskać nawet kilkaset złotych. Oferty są ograniczone czasowo, ale co jakiś czas pojawiają się nowe ponieważ bankom bardzo zależy na pozyskaniu nowego klienta. Oczywiście po spełnieniu warunków i otrzymaniu zwrotów masz prawo takie konto zamknąć. Dobrze jest przeczytać umowę konta i promocji.

Korzystając z takich ofert możesz zarobić. Nie zawsze każda oferta jest atrakcyjna, jednak dostępne są takie konta bankowe które są tanie w utrzymaniu i dodatkowo oferują sporo dodatkowych funkcjonalności za darmo. Dzisiaj liczy się przede wszystkim wygodna w korzystaniu z rachunku bankowego czyli łatwa i prosta bankowość elektroniczna oraz aplikacja mobilna.

Oto lista kont bankowych w promocji

Takie konto możesz otworzyć całkowicie online (większość banków wprowadza możliwość otwarcia rachunku bankowego „na sefie”)