BNP paribas promocja Karta Kredytowa

Zyskujesz: możesz zyskać 400 zł do wydania
Promocja ważna do: 31.08.2019
Oferta dla: nowych klientów

Logo BNP BGŻ PARIBASBank BGŻ BNP Paribas reklamuje się jako bank zmieniającego się świata. Tak można nazwać również promocję karty kredytowej, która jest bardzo atrakcyjna. Możesz zyskać nawet 400zł na zakupy w popularnych sklepach takich jak Empik, Douglas, RTV Euro AGD. Za mały wybór? Nie ma problemu, na pewno znajdziesz coś dla siebie na Allegro.

Zyskaj 400zł i dużo więcej zniżek

Co więcej oprócz wspomnianych 400zł promocji możesz dodatkowo otrzymać zniżki w wysokości do 50% w programie mamBonus. Czyli same zalety!

Wypełnij formularz

Poniżej szczegóły oferty:

kobieta BGŻSprzedaż premiowa „Zyskaj do 400 zł na zakupy z kartą kredytową” dotyczy osób, które w okresie 18 miesięcy poprzedzających dzień zawarcia umowy o kartę, nie miały zawartej umowy o kartę z Bankiem. Okres Sprzedaży Premiowej trwa od dnia 01.06.2019 r. do czasu osiągnięcia 6 000 Uczestników, nie dłużej niż do dnia 31.08.2019_r_. Liczba Uczestników jest ograniczona do 6 000. Jeśli liczba Uczestników osiągnie 6 000, Organizator poinformuje o tym za pośrednictwem strony: https://mambonus.pl/regulaminy Przez RRSO należy rozumieć rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną dla reprezentatywnego przykładu na dzień 14.05.2019 r.

Nagrodami w Sprzedaży Premiowej są następujące vouchery o wartości 100 zł: Allegro – do zrealizowania w serwisie Allegro dla Klientów indywidualnych ważny do 31.05.2020 r., (ii) RTV EURO AGD – do wykorzystania do dnia 31.05.2020 r. w sklepie internetowym euro.com i sklepach stacjonarnych RTV EURO AGD, (ii) Empik – umożliwiający zapłatę w sklepie internetowym empik.com za produkty oznaczone jako „Produkt sprzedawany i dostarczany przez empik” ważny do 31.05.2020r. , (iv) Douglas – do zrealizowania we wszystkich perfumeriach Douglas i na www.douglas.pl, ważny do 31.05.2020 r.

Uczestnik Sprzedaży Premiowej może uzyskać maksymalnie 4 vouchery o wartości 100 zł każdy, po jednym za każdy miesiąc, spośród pierwszych 4 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową w Okresie Sprzedaży Premiowej, w którym spełni następujące warunki: dokona jednej lub więcej transakcji kartą kredytową Banku o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 1000 zł miesiącu kalendarzowym, w okresie do końca Okresu Sprzedaży Premiowej nie rozwiąże, nie wypowie ani nie złoży oświadczenia o odstąpieniu od zawartej z Bankiem Umowy o Kartę, ani ta umowa nie okaże się nieważna w Okresie Sprzedaży Premiowej. Odebranie vouchera będzie możliwe po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie www.mambonus.pl.